Tivùsat to bezpłatna telewizja satelitarna z Włoch którą możesz odbierać w Polsce. Montaż instalacja Tivùsat Warszawa. Darmowa telewizja włoska Tivùsat montaż instalacja w Warszawie. Włoska telewizja satelitarna Tivùsat dostępna bez abonamentu.

La ricezione di programmi televisivi italiani in Polonia, Varsavia. Ricezione TV satellitare italiana in Polonia, Varsavia. Il montaggio della televisione italiana in Polonia, Varsavia. L'installazione della televisione italiana in Polonia, Varsavia.

Uczysz się włoskiego? Chcesz poznać obyczaje, kulturę Italii? Jesteś Włochem mieszkającym w Polsce, tęsknisz za słoneczną ojczyzną, chcesz wiedzieć co dzieje się w kraju? Jeśli TAK to Tivùsat jest dla Ciebie! Poczuj się jakbyś był we Włoszech oglądaj włoską telewizję w Polsce!


Tivùsat jest radiowo-telewizyjną platformą cyfrową dostępną bezpłatnie po zarejestrowaniu się i jak twierdzi nadawca dostępną na zawsze. Nie musisz ponosić miesięcznych opłat abonamentowych a jedyne obciążenie finansowe to koszt sprzętu i ewentualnie koszt zakupu i instalacji anteny satelitarnej. Uwaga: Odbiór Tivùsat możliwy jest w Polsce o ile masz kogoś mieszkającego we Włoszech kto ma przyznany tamtejszy odpowiednik NIP-u, czyli Codice Fiscale i kupi dla Ciebie na swoje nazwisko sprzęt do odbioru i dostarczy go do Polski. Jeśli jesteś Włochem przywieź sprzęt do odbioru z sobą do Polski a będziesz miał swoją telewizję na wyciągniecie ręki z pilotem.


Pod hasłem sprzęt rozumiem tutaj:

  • bądź certyfikowany przez Tivùsat zestaw złożony z dekodera i karty abonenckiej,

  • bądź komplet składający się z odpowiedniego zewnętrznego modułu CI i karty abonenckiej to jeśli chcesz korzystać z własnego dekodera (najpierw sprawdź zgodność dekodera z modułem),

  • bądź samą kartę o ile masz pewność że wbudowany/włożony w dekoder moduł CI będzie współpracował z kartą abonencką.


Jednak to nie wszystko. Aby odbierać Tivùsat musisz posiadać, co zrozumiałe satelitarna instalacje antenową umożliwiającą odbiór sygnału z Hotbirda. Jeśli jej nie posiadasz warto skontaktować się z instalatorem anten, który zbada dostępność sygnału z Hotbirda w miejscu gdzie mieszkasz (nie jest to czasem takie oczywiste – zobacz: sprawdzenie zbadanie pomiar sygnału z satelity ). Sprawdzenie, pomiar sygnału satelitarnego może wykonać np.: Sławek Dyczko TRANSAKTOR 509-610-850. Obecność sygnału z satelity lepiej zbadać przed zakupem sprzętu do odbioru Tivùsat. Może to zaoszczędzić niepotrzebnych zachodów i wydatków. Jeśli sygnał jest obecny i zaproponowana przez instalatora cena nam odpowiada to możemy umawiać się na montaż. Po poprawnym zainstalowaniu zestawu do odbioru Tivùsat należy go aktywować dzwoniąc pod włoski numer telefonu 199 309 409 bądź korzystając ze strony http://www.tivu.tv. Po podaniu wymaganych informacji zazwyczaj w przeciągu pół godziny uzyskujemy dostęp do programów z oferty Tivùsat.


Oto niektóre z programów z oferty Tivùsat:

RAI UNO, RAI DUE, RAI TRES, RAI 4, RETE 4, CANALE 5, ITALIA 1, LA7, IRIS, RAI SAT CINEMA, BOING, RAI GULP, RAI SAT YOYO, K2, RAI SPORT, RAI STORIA, RAI SCUOLA, RAI SAT EXTRA, RAI SAT PREMIUM, RAI NEWS 24.....

Pełną zawsze aktualną listę programów znajdziesz na stronie nadawcy. Sprawdź sam/a.


Tivùsat powołana została do życia przez firmę tivù S.r.l. należącą do nadawców: Rai, Mediaset i Telecom Italia Media. Zadaniem spółki tivù S.r.l. jest promocja cyfrowego odbioru naziemnego DVB-T i udostępnienie telewizji cyfrowej drogą satelitarną na terenie Włoch. Jest to niejako usługa komplementarna do dostarczania telewizji cyfrowej drogą naziemną. Unia Europejska zobowiązała państwa członkowskie do przejścia z analogowego na cyfrowe nadawanie telewizji. Jako że zasięg telewizji satelitarnej jest szerszy to bezpłatna platforma Tivùsat zapewnia również dostęp do telewizji cyfrowej w miejscach gdzie nie dociera w normalnych warunkach naziemna telewizja cyfrowa DVB-T. Gwarantuje to Włochom spełnienie dyrektyw europejskich dotyczących osiągnięcia pełnego pokrycia kraju cyfrowym sygnałem telewizyjnym.


Jeśli odbiór Tivùsat jest dla Ciebie niemożliwy (brak znajomych ,rodziny w Italii) lub zbyt uciążliwy(zbyt dużo zachodu, zawracanie głowy) to zawsze możesz odbierać niekodowane programy satelitarne w języku włoskim z jednego z wielu satelitów telekomunikacyjnych wiszących na polskim niebie. Lista dostępnych bezpłatnie włoskich stacji telewizyjnych z podziałem na satelity znajduje się dla przykładu pod tym adresem: Free TV from Italy (Bezpłatna TV z Włoch). Być może nie znajdziesz tam swoich wszystkich ulubionych stacji TV, ale wybór pozostaje wciąż całkiem bogaty i w dużym stopniu pokrywa się z ofertą programową Tivùsat. Najtańszym rozwiązaniem dającym dostęp do największej ilości bezpłatnych programów włoskiej telewizji jest zakup zestawu(ale nie Tivùsat) do odbioru programów z Hotbirda. Odbiór włoskich programów TV z egzotycznych sputników jest droższy.


Montaż oryginalnego Tivùsat bądź instalację zestawu do bezpłatnego odbioru telewizji włoskiej, ale nie firmowanego przez Tivùsat(z Hotbirda bądź z innego satelity) wykona dla Ciebie w Warszawie i okolicach Sławek Dyczko TRANSAKTOR 509-610-850. Potrzebujesz sprawdzenia obecności sygnału satelitarnego z Hotbirda, Astry bądź z innego satelity? Chcesz zaopatrzyć się w zestaw do bezpłatnego odbioru włoskiej telewizji satelitarnej(ale nie zestaw Tivùsat) i zamontować go? Dzwoń: 509-610-850 TRANSAKTOR instalacja montaż anten Warszawa. Potrzebujesz wymienić antenę na większą? Chcesz poprawić odbiór TV i szukasz osoby, która precyzyjnie ustawi Twoją antenę satelitarną? Zgłoś się do TRANSAKTOR 509-610-850 instalacja montaż anteny Warszawa. Zapraszam - autor tych wypocin.Słowa kluczowe: