Polsat montaż instalacja ustawienie Warszawa 509-610-850 serwis Warszawie Polsat instalacja montaż serwis instalator monter Warszawa ustawienie montaż anteny Polsat Polsatu instalacja montaż regulacja anteny Warszawie Warszawa Legionowo Jabłonna Piaseczno

Zwolenników Cyfrowego Polsatu, szczęśliwych nabywców odbiorników satelitarnych pragnę poinformować że jesteśmy w stanie zainstalować i ustawić Państwu antenę zakupionego zestawu do odbioru programów satelitarnych Polsatu. Decydując się na Cyfrowy Polsat zrobiliście właściwy wybór!

 

Polsat montaż instalacja Warszawa Ursynów Mokotów Bielany Białołęka 509-610-850 Polsat Polsatu serwis ustawienie anteny Warszawa, Polsat montaż instalacja Piaseczno Polsat Polsatu serwis ustawienie anteny Piaseczno, Polsat montaż instalacja Piastów Polsat Polsatu serwis ustawienie anteny Piastów, Polsat montaż instalacja Pruszków Polsat Polsatu serwis ustawienie anteny Pruszków, Polsat montaż instalacja Legionowo Polsat Polsatu serwis ustawienie anteny Legionowo, Polsat montaż instalacja Jabłonna Polsat Polsatu serwis ustawienie anteny Jabłonna, Polsat montaż instalacja Wieliszew, Polsat Polsatu serwis ustawienie anteny Wieliszew, Polsat montaż instalacja Zegrze Polsat Polsatu serwis ustawienie anteny Zegrze 

 

Cyfrowy Polsat to jedna z wiodących grup medialnych w Polsce, którą tworzą trzy spółki: Cyfrowy Polsat (platforma satelitarna umożliwiająca dostęp do 130 kanałów polskojęzycznych w tym 38 w jakości HD), Telewizja Polsat (pierwszy polski nadawca komercyjny, oferujący 23 kanały komercyjne w tym 4 w jakości HD) oraz firma Redefine (twórca serwisu wideo online IPLA). Platforma Cyfrowy Polsat SA. jest największym operatorem telewizji satelitarnej w Europie Środkowo-Wschodniej i piątym pod względem liczby abonentów w całej Europie(według Wikipedii, 11 styczeń 2014). Cyfrowy Polsat świadczy również usługi dostępu do szerokopasmowego Internetu w bezprzewodowych technologiach LTE i HSPA+.

 

Platforma oferuje usługi jak: Multiroom HD tj. możliwość oglądania pakietu programów ze swojego abonamentu na dwóch telewizorach(w tym wypadku rozwiązanie oferowane przez NC+ jest tańsze i wygodniejsze), PPV tj. możliwość obejrzenia transmisji z wydarzenia dziejącego się na żywo za jednorazową opłatą, usługa VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa tj. dodatkowo płatny ograniczony czasowo dostęp do filmów które zamawia użytkownik z rotacyjnie zmieniającej się puli, TV online, catch-up TV tj. dostęp przez internet do wybranych archiwalnych programów, audycji, filmów nadawanych w ramach abonamentu , a także usługę TV Mobilna w technologii DVB-T. Dzięki temu że Cyfrowy Polsat oferuje również dostęp do internetu abonenci telewizji kupując też abonament internetowy mogą liczyć na pewne zniżki(szczegóły na stronach CP).

 

Polsat instalacja montaż ustawienie serwis Warszawa Piaseczno Piastów Pruszków Legionowo Jabłonna Polsat montaż instalacja ustawienie anteny Polsatu Warszawa Ursynów Mokotów Bielany Białołęka Żoliborz Legionowo Jabłonna Piaseczno Piastów Pruszków Wieliszew Zegrze ---->  Sławomir Dyczko - TRANSAKTOR - 509-610-850  <----

 

A oto kilka moich refleksji po powyższej reklamie. Jako działający już od wielu lat instalator telewizji cyfrowej, mogę śmiało powiedzieć statystycznie rzecz biorąc, na podstawie jedynie swoich doświadczeń, że urządzenia oferowane przez Cyfrowy Polsat bardzo rzadko sprawiają problemy(w odróżnieniu od dekoderów, anten oferowanych przez platformę NC+, czy kiedyś telewizję nowej generacji N). Sporadycznie zdarza się żeby coś z dekoderem było nie tak. Oferowane przez Cyfrowy Polsat anteny satelitarne są wykonane precyzyjnie i rzeczywiście zbierają sygnał wystarczająco dobrze aby cieszyć się niezakłóconym odbiorem telewizji. W wypadku awarii dekodera nie spowodowanej przez użytkownika sprzęt zazwyczaj bywa wymieniany od ręki w punkcie obsługi(konieczne jest wcześniejsze sprawdzenie dostępności danego modelu dekodera). Pewnym mankamentem wydaje się dla mnie być wyświetlany na ekranie TV toporny interfejs użytkownika i trochę dziwny układ funkcji na pilotach niektórych dekoderów odbiegający od utartych sposobów przypisania ich klawiszom, spotykanych zazwyczaj w urządzeniach innych producentów. Być może jest tak dlatego że Polsat Cyfrowy sam produkuje swoje dekodery w fabryce na Warszawskim Targówku zgodnie z Naszą swojską, kędzierzawą jak loki cherubina myślą techniczną. Nie wypowiadam się tu na temat oferty programowej bo każdy z nas ma inny gust, warto jednak pamiętać że w chwili obecnej(styczeń 2014) Cyfrowy Polsat jest największą platformą w Polsce pod względem liczby kanałów a więc wydaje się że jest z czego wybierać.

 

Opinie nt. Cyfrowego Polsatu jak i każdej inne dużej firmy są wśród klientów i szerokiej publiczności podzielone. Nie jestem socjologiem, nie prowadziłem i nie znam takich badań. Jako mieszkaniec okolic Warszawy korzystam z bezpłatnego internetu oferowanego przez Aero2 (spółkę powiązaną z Polsatem Cyfrowym), używam od wielu lat telefonu w sieci Sferia (spółka powiązana z Cyfrowym Polsatem), słucham Radia Pin(powiązanego kapitałowo z Cyfrowym Polsatem) i jest mi z tym dobrze. Może miałem szczęście? Są też tacy którym nie przypadł do gustu CP i na Facebooku założyli wzorem oszukanych abonentów NC+ stronę „Anty Cyfrowy Polsat”. Porównując liczbę zwolenników facebookowej strony „Anty NC+” do „Anty Cyfrowy Polsat” (91456 : 388, styczeń 2014) możemy sobie wyrobić opinię o jakości usług oferowanych przez Polsat Cyfrowy.

 

Na zakończenie informujemy że nie kupisz u Nas zestawu do odbioru programów Polsatu! Nie podpiszesz też za Naszym pośrednictwem umowy z Polsatem! Oj, nie. Nie doradzimy Ci również jaki pakiet programów z bogatej oferty Polsatu wybrać! Tego zrobić nie możemy. ALE Nie odmówimy pomocy jeśli będziesz miał ochotę zainstalować zakupiony zestaw do odbioru programów Cyfrowego Polsatu. Czy to w bloku na balkonie, przy oknie czy na dachu, czy też w budynku wolnostojącym - możesz na Nas liczyć. Krótkie terminy realizacji, szybki, solidny montaż, umiarkowane ceny. Dzwoń: 509-610-850

 

Uwaga: Czy wiesz że, Twój dekoder Cyfrowego Polsatu może, bez podnoszenia aktualnego abonamentu odbierać również około 300 dodatkowych nadprogramowych extra programów z satelity Astra 19,2 E (w większości w języku niemieckim)? Oferujemy rozbudowę instalacji antenowej polegającą na dodaniu do twojej anteny dodatkowego konwertera do odbioru programów z satelity Astra 1KR/1L/1M/1N na pozycji 19.2°E. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij!

 

Pozdrawiam
Sławek Dyczko
Twój instalator anten

 

PS: Przy tworzeniu tego tekstu posiłkowałem się wiadomościami z Wikipedii. Nie ucierpiało żadne zwierzę. Straciłem jedynie kilka włosów z prawie łysej głowy.