Phoenix TV (鳳凰台, 鳳凰衛視欧洲台, Phoenix Chinese News & Entertainment Channel, PCNE TV, Phoenix CNE) Eutelsat 28A 28,5° E (Eurobird 1 28,5°E) - chińska telewizja dostępna w Polsce. 鳳凰台 安裝人員 波蘭華沙, 鳳凰台 安裝公司 波蘭華沙, 華人衛星節目 鉗工的碟形衛星天線 波蘭華沙 電話號碼:+48-509-610-850

 

華人衛星節目 鉗工的碟形衛星天線  波蘭華沙, 鳳凰台 安裝公司 波蘭華沙, 鳳凰台 安裝人員 波蘭華沙, 鉗工衛星天線 華人衛星節目, 華人衛星節目 電視天線安裝, 鳳凰台 手錶中國衛星電視波蘭華沙, 看中國衛星電視波蘭華沙

 

 

Przedstawiamy rarytas - Phoenix Chinese News & Entertainment Channel (Phoenix TV, 鳳凰台,鳳凰衛視欧洲台, PCNE, Phoenix CNE, Phoenix CNE Channel) prywatna chińska telewizja z satelity Eutelsat 28A (dawniej Eurobird 1) z pozycji orbitalnej 28,5° wschód dostępna w Polsce. Dla Chińczyków i uczących się chińskiego. Słowem dla każdego, kto chce i jest w stanie zapłacić za sprzęt do odbioru i jego montaż.

 

Chinese television available in Poland. China satellite tv reception, viewing in Poland. China satellite television install, installation in Poland(Warsaw and suburban areas only). Receivers, decoders. For information call: Sławek Dyczko TRANSAKTOR +48-509-610-850

 

Jak sugeruje sama nazwa stacji dostarcza ona Chińczykom czy też szerzej osobom mówiącym po chińsku mieszkającym w Europie w tym w Polsce(a w Warszawie czy w jej okolicach w szczególności) najświeższych informacji ze świata polityki i biznesu okraszonych bogatą ofertą programów rozrywkowych. Jak twierdzą autorzy angielskiego artykułu w Wikipedii Phoenix Chinese News & Entertainment Channel (鳳凰台,鳳凰衛視欧洲台, Phoenix TV, PCNE, Phoenix CNE, Phoenix CNE Channel) jest jedną z niewielu prywatnych telewizji z siedzibą w Chinach, która ma pozwolenie na nadawanie informacji o wydarzeniach, o których nie mówią oficjalne media rządowe. Biorąc pod uwagę centralnie kontrolowaną i sterowaną politykę informacyjną w Chinach jest to duży walor tej stacji. Sam nadawca stwierdza na swoich stronach, że Phoenix stara się promować swobodny przepływ informacji i dostarczać rozrywki dla ludności regionu Wielkich Chin(tj. Chiny kontynentalne, Hongkong, Makao i Tajwan). Jak informuje wpis na stronach internetowych stacji: „Phoenix odgrywa rolę czołowego gracza w procesie wprowadzania w Chinach wolności mediów co jest naturalna konsekwencją wprowadzania reform ekonomicznych w Chinach”. Kanał nadaje swoje programy w języku chińskim mandaryńskim w trybie 24 godzinnym 7 dni w tygodniu z transpondera D9S satelity Eutelsat 28A 28,5° E dawniej nazywanego Eurobird 1. Oferta programowa telewizji Phoenix to szerokie spektrum programów poczynając od wiadomości ekonomiczno-politycznych, relacji z bieżących wydarzeń przez programy typu talk-show, recenzje filmowe i muzyczne a na filmach i miniserialach produkcji własnej lub zagranicznych kończąc. Na stronach stacji można przeczytać, że jednym z głównych jej celów jest również promocja i zacieśnianie związków ekonomicznych i wymiany kulturalnej między Chinami a Europą. Stacja udostępnia odpłatnie czas antenowy firmom, przedsiębiorcom czy też władzom lokalnym z Chin i państw Europy, aby stworzyć biznesmenom okazję do robienia interesów.

Kanał Phoenix Chinese News & Entertainment Channel (鳳凰台, Phoenix TV, 鳳凰衛視欧洲台, PCNE, Phoenix CNE, Phoenix CNE Channel) jest jednym z 6 kanałów nadawanych przez Phoenix Chinese TV Group tj. spółkę z siedzibą w Hongkongu. Nadawca ten wystartował ze swoim podstawowym kanałem telewizyjnym Chinese Channel w 1996 roku. Dzięki niezwykle licznej widowni w Chinach (1,3 biliona widzów) i dobrej strategii rozwoju stacji okazało się to na tyle udane przedsięwzięcie, że firma Phoenix Satellite Group zbudował na podstawie tych doświadczeń platformę cyfrową w której skład wchodzi aktualnie 6 kanałów. Phoenix jest nadawcą międzynarodowym. Serwisy informacyjne przygotowywana przez korespondentów Phoenix CNE są jak zachwala sam nadawca programami obowiązkowymi dla Chińczyków którzy zainteresowani są śledzeniem światowych trendów i najnowszych wydarzeń w Chinach i na Świecie. Zakres tematów, zasięg geograficzny i szczegółowość analiz jest znacznie większa niż w innych porównywalnych programach informacyjnych nadawanych po chińsku. Dziś Phoenix Chinese Channel, Phoenix Movies Channel, Phoenix InfoNews Channel, Phoenix North America Chinese Channel, Phoenix Chinese News and Entertainment Channel Phoenix Hong Kong Channel dostarczają treści do odbiorców na całym Świecie.


Jeśli chcecie Państwo odbierać kanał Phoenix Chinese News & Entertainment Channel (Phoenix TV, 鳳凰台,鳳凰衛視欧洲台, PCNE, Phoenix CNE, Phoenix CNE Channel) należy dysponować sporych rozmiarów anteną satelitarna. Eutelsat 28A (dawniej Eurobird 1) na pozycji 28,5° E wykorzystywany jest głównie przez nadawców z Wielkiej Brytanii i tam też sygnał jest najmocniejszy. Czym większa antena tym stabilniejszy odbiór tej stacji i większe szanse na odbiór w Polsce innych kanałów o słabszym sygnale z tego satelity. Antena o średnicy 80 cm to minimum. Wśród transmitowanych kanałów radiowo-telewizyjnych jest też spora grupa programów ogólnodostępnych. Oto lista niekodowanych kanałów R i TV z satelity Eutelsat 28A (Eurobird 1) 28,5° E - proszę zwracać uwagę jedynie na te opisane w legendzie do tabelki jako SD/clear.

 

A więc jeśli zdecydujecie się Państwo na montaż zestawu do satelitarnego odbioru kanału Phoenix Chinese News & Entertainment Channel (鳳凰台,鳳凰衛視欧洲台, Phoenix TV, PCNE, Phoenix CNE, Phoenix CNE Channel) z satelity Eutelsat 28A (dawniej Eurobird 1) z pozycji orbitalnej 28,5° wschód, który oferuje Sławek Dyczko TRANSAKTOR 509-610-850 to będziecie mogli również oglądać kilkadziesiąt niekodowanych programów z Wielkiej Brytanii!!! Uwaga: ich ilość zależy od wielkości anteny, czułości dekodera i długości przewodu antenowego.

 

鳳凰台 安裝人員 波蘭華沙, 鳳凰台 安裝公司 波蘭華沙, 華人衛星節目 鉗工的碟形衛星天線 波蘭華沙, 電話號碼:+48-509-610-850 TRANSAKTOR Mr. Sławek Dyczko 安裝人員熟悉華人的衛星節目嗎(sorry i don't speak chinese)


Warunkiem koniecznym, aby móc oglądać w Polsce Phoenix CNE TV (Phoenix TV, 鳳凰台,鳳凰衛視欧洲台, PCNE, Phoenix CNE Channel Phoenix Chinese News & Entertainment Channel) jest obecność sygnału w miejscu, gdzie możemy zainstalować antenę. Jeśli mieszkacie Państwo w Warszawie lub okolicach to sprawdzenia obecności i mocy sygnału z satelity dokona dla Państwa Sławek Dyczko TRANSAKTOR 509-610-850. Jeśli ocena dostępności sygnału wypadnie pozytywnie to można śmiało zamawiać dostawę sprzętu wraz z usługą instalacji. Koszt zestawu do odbioru kanału Phoenix Chinese News & Entertainment Channel (鳳凰台,鳳凰衛視欧洲台, PCNE, Phoenix CNE, Phoenix CNE Channel, Phoenix TV) wraz z jego montażem w standardowych warunkach(mocowanie do balustrady+wiercenie przez jedną ścianę+podłączenie za pomocą przewodu Euro+przewód antenowy długości do 10m) wynosi na dzień pisania tego tekstu nie mniej niż 650  zł. Koszt rośnie wraz ze wzrostem stopnia skomplikowania prac(np. obecność ocieplenie na ścianie, montaż na dachu, itp.). Koszt spada, gdy są już Państwo posiadaczami dekodera do odbioru programów z innego satelity(np. Dekoder Cyfry+, Polsatu, TnK...) i uda się go wykorzystać jednocześnie do odbioru programów z satelity Eutelsat 28A 28,5° E(tj. Jeden dekoder do wygodnego odbioru z dwóch satelitów).

 

Zestawy do odbioru kanału Phoenix Chinese News & Entertainment Channel (鳳凰,鳳凰衛視欧洲台, PCNE, Phoenix CNE, Phoenix CNE Channel) z satelity Eutelsat 28A 28,5° E(dawniej Eurobird 1 28,5° E) wraz z ich montażem i konfiguracją oferuje mieszkańcom Warszawy i okolic Sławek Dyczko TRANSAKTOR 509-610-850.

 

Parametry odbioru Phoenix CNE (鳳凰台,鳳凰衛視欧洲台, Phoenix Chinese News & Entertainment Channel, PCNE, Phoenix CNE Channel) z satelity Eutelsat 28A 28,5° E (dawniej Eurobird 1 28,5° E): Orbital Position 28.5 East, Transponder D9S, Frequency 11,623MHz, Polarisation Horizontal, FEC 2/3, Symbol Rate 27500, Video PID 2338, Audio 1 PID 2339, Audio 2 PID 2340, PCR PID Auto

 

Podczas sporządzania tej informacji posiłkowałem się wiadomościami z Wikipedii i oficjalnej strony kanału.


Dziękuje za uwagę.

 

 

 

 

Słowa kluczowe:

 • 華人衛星節目  鉗工的碟形衛星天線   波蘭華沙

 • 鳳凰台 安裝公司  波蘭華沙

 • 鳳凰台 安裝人員 波蘭華沙

 • 鉗工衛星天線 華人衛星節目

 • 華人衛星節目 電視天線安裝

 • 鳳凰台  手錶中國衛星電視波蘭華沙

 • 看中國衛星電視波蘭華沙

 • China satellite 鳳凰台 TV television install Poland Warsaw Eutelsat 28A 28,5° E Eurobird 1

 • Phoenix TV 鳳凰台 鳳凰衛視欧洲台 PCNE Chinese TV television installer fitter Poland Warsaw

 • Eutelsat 28A 28,5° E Eurobird 1 China satellite tv reception in Poland

 • China TV Phoenix TV 鳳凰台 鳳凰衛視欧洲台 Eurobird 1 28,5° E Eutelsat 28A viewing in Poland

 • Installation of Chinese TV in Poland Warsaw

 • Instalacja Phoenix TV montaż monter 鳳凰台 鳳凰衛視欧洲台

 • 鳳凰台 鳳凰衛視欧洲台 montaż instalacja anteny anten satelita satelitarnej Eutelsat 28A 28,5°E

 • Telewizja chińska 鳳凰台 odbiór w Polsce Eutelsat 28A 28,5° E Eurobird 1

 • Chińska TV Phoenix 鳳凰台 鳳凰衛視欧洲台 z satelity Eutelsat 28A 28,5° E Eurobird 1

 • montaż PCNE Phoenix CNE Phoenix CNE Channel 鳳凰台 鳳凰衛視欧洲台 instalacja

 • Telewizja TV z Chin odbiór oglądanie w Polsce Phoenix TV 鳳凰台 鳳凰衛視欧洲台 montaż

 • Phoenix TV 鳳凰台 instalacja anten satelitarnej Eutelsat 28A 28,5° E Eurobird 1 Warszawa

 • Chińskie stacje TV telewizyjne dostępne w Polsce Eutelsat 28A 28,5° E Eurobird 1

 • Chińskie kanały TV satelitarne odbiór Polska w Polsce Phoenix 鳳凰台 鳳凰衛視欧洲台

 • Chińska telewizja satelitarna tvsat tv sat odbiór w Polsce

 • montaż Phoenix 鳳凰台 鳳凰衛視欧洲台 instalacja Warszawa