Bajki po angielsku, angielskie bajeczki wieczorynki kreskówki filmy animowane bajki dla dzieci w języku angielskim, bajki dla dzieci po angielsku angielskie kreskówki dla dzieci po angielsku angielskie programy tv dla dzieci i młodzieży dostępne w Polsce.


Wielu rodziców zastanawia się w jaki sposób wspomóc naukę języka angielskiego swoich małych dzieci. Co zrobić aby od najmłodszych lat nasz szkrab, skarb, pszczółka, księżniczka... zainteresowali się nauką angielskiego? Jeśli czytacie Państwo ten tekst to znaczy że zdajecie sobie sprawę jak duże znaczenie we współczesnym świecie ma znajomość języków obcych. Nauka języka obcego od najwcześniejszych lat życia umożliwia szybszy rozwój intelektualny, poszerza horyzonty, a w przyszłości daje szansę na lepszą praca i lepsze życie. Z pewnością już teraz posyłacie swoje pociechy na kursy angielskiego dla najmłodszych lub korzystacie z pomocy prywatnych nauczycieli. Jeśli nie to z pewnością właśnie myślicie o wyborze najwłaściwszej, najskuteczniejszej metody kształcenia. Decyzja oczywiście należy do Państwa. Nie jestem ekspertem w tej materii, aby komukolwiek doradzać.

Ja jedynie pragnę zapoznać Was z ciekawym sposobem na zachęcenie najmłodszych dzieci do nauki języka angielskiego. Ewentualnie pokazać ciekawą metodę wsparcia ich w nauce, jeśli taką już ktoś im zorganizował.
 
Wszyscy wiemy jak bardzo dzieciaki lubią oglądać bajki, kreskówki, filmy animowane. Jeśli są one odpowiednio ciekawe dla dziecka to może cały dzień spędzić oglądając je bez przerw na jedzenie i picie. Wiemy jak bardzo potrafią one przykuć uwagę malucha. Odlatuje niemal na inną planetę. I tu właśnie pojawia się moja propozycja. A co gdybyśmy pozwolili dziecku oglądać bajki, kreskówki, filmy animowane w oryginalnej angielskiej wersji językowej? Jaki skutek dla rozwoju umiejętności językowych dzieci i młodzieży miałby stały dostęp do brytyjskich programów telewizyjnych przeznaczonych dla tej grupy wiekowej? A co, gdyby i Wam rodzicom dać możliwość bezpośredniego oglądania programów z Wielkiej Brytanii? Ciekawe?


Ja nie znam odpowiedzi. Ale jeśli uważają Państwo, że skutek tego oddziaływania na dzieciaki będzie pozytywny, to polecam swoje usługi w zakresie instalacji zestawu do odbioru brytyjskich programów telewizyjnych dla dzieci i młodzieży nadawanych z pomocą satelity.

 

Zestawy do bezpłatnego odbioru programów angielskiej TV satelitarnej – dostawa, montaż, serwis. Instalacje antenowe w domach i mieszkaniach, montaż instalacja anten Warszawa, ustawianie anten satelitarnych, sprawdzanie obecności sygnału - TRANSAKTOR Sławek Dyczko 509-610-850CSC Media Group jest prywatnym satelitarnym nadawcą telewizyjnym z siedzibą w Wielkiej Brytanii. W chwili obecnej należy do Nich 16 kanałów TV Wśród nich 4 programy dla dzieci w różnym wieku nadawane po angielsku. Każdy z programów posiada własna multimedialną stronę internetową utrzymywana przez CSC na której młodzi telewidzowie znaleźć mogą dodatkowe ciekawe informacje nt. Nadawanych audycji i programów. Tam gdzie jest to możliwe ze względu na wiek, strony www stacji pełnią rolę portali społecznościowych dla dzieci i młodzieży co pozwala im na wymianę poglądów, zawiązywanie znajomości, rozwój umiejętności społecznych...itp. A oto nazwy tych stacji, adresy ich stron i grupa docelowa widzów.

Tiny Pop           [ Tinypop.com ]             dla dzieci w wieku 3-7 lat
POP                  [ Popfun.co.uk ]             dla dzieci w wieku 4-9
Kix!                   [ Kixtv.co.uk ]                 dla chłopców od 7-12 lat
PopGirl             [ Popgirlworld.com ]       dla dziewczynek od 7-12 lat

Wizyta pod wskazanymi wyżej adresami www pozwoli zapoznać się z zawartością stron i wyrobienie sobie zdania na temat ewentualnej ich i programów TV przydatności dla edukacji językowej własnych dzieci.


Dodam tylko, iż mimo że programy te nadawane są z satelity wiszącego nad Wielka Brytanią to wszystkie (a nawet znacznie więcej) mogą być odbierane za darmo w Polsce. Pytacie jak to możliwe? To proste: po pierwsze sygnał z satelity jest wystarczająco silny, po drugie programy te utrzymują się z wpływów z reklam w związku z czym dostępne są one bez opłat abonamentowych, za darmo.

 

Bezpłatna angielska TV SAT satelitarna dostępna w Twoim domu, mieszkaniu! Zestawy do odbioru darmowych brytyjskich programów telewizyjnych – dostawa, montaż, serwis.  Instalacje antenowe,  montaż instalacja anten Warszawa i okolice. TRANSAKTOR Sławek Dyczko 509-610-850

 

Mogę zapewnić że decydując się na zakup i montaż oferowanego przeze mnie zestawu do odbioru telewizji satelitarnej, nie zapominając o dzieciach, dorośli również znajdą coś dla siebie. Z pewnością wybór spośród ok. 200 programów z Wielkiej Brytanii dostępnych bez miesięcznych opłat nie jest łatwy, ale możliwy. Aby zapoznać się z pełną lista programów proponuje lekturę artykułu w szczególności jego części dotyczącej możliwości odbioru w Polsce

 

Dziękuje za uwagę.
Sławek Dyczko

 

PS: Inwestycja w rozwój własnych dzieci to jedna z lepszych inwestycji.

 

 

 

 

 

 

 

Słowa kluczowe: