Niemiecka TV telewizja z Astry dostępna na dekoderach NC+. Dodatkowe bezpłatne kanały niemieckiej TV telewizji satelitarnej dostępne w ramach aktualnego abonamentu na dekoderach NC+. Niemieckie kanały programy NC+ kanały programy niemieckie w na dekoderze

  Niemieckie kanały programy NC+ kanały programy niemieckie w na dekoderze dekoderach NC+ kanały programy z Astry niemieckie na w NC+ zez na Astrę Astra niemieckie kanały programy z Astry w na dekoderze NC+ Astra i NC+ i Astra i Hotbird w NC+ na dekoderze NC+ zez Hotbird i Astra w NC+ na dekoderze NC+ i Astra Ncplus NC+ odbiór z Astry i Hotbirda NC+ zez na Astrę, programy kanały niemieckie w na NC+, telewizja niemiecka w na dekoderze NC+ nc NC plus, niemieckie stacje telewizyjne tv na w nc plus nc+, niemiecka tv w na NC+, NC+ niemieckie kanały programy sportowe z Astry Astra, nc+ odbiór z astry, nc+ plus i Astra montaż instalacja ustawienie, nc+ plus zez na Astrę ustawienie monfiguracja montaż instalacja, nc+ plus zez Astra Hotbird zez w na NC+ plus, NC+ astra 19,2 E, NC+ odbiór z astry 19,2E, NC+ kanały programy niemieckie z Astry Astra, NC+ Plus + i astra  zez na astrę, nc+ montaż zeza konwertera na Astrę nc+ plus, nc+ instalacja ustawienie zeza na Astrę nc+ plus, nc+ Hotbird i Astra na jednej antenie NC+ plus, nc+ Astra i Hotbird na jednym talerzu NC+ plus, nc+ nc plus Astra i Hotbird na jednej antenie NC+, nc+ nc plus Astra i Hotbird na jednym talerzu NC+, odbiór RTL na w NC+ nc plus program kanał, odbiór Sport1 na w NC+ nc plus program kanał,odbiór ZDF na w NC+ nc plus program kanał, Astra i Hotbird na dekoderze NC+, nc+ plus Hotbird i Astra na jednej antenie na jednym talerzu nc+ nc plus, Hotbird i Astra na dekoderze NC+ plus w nc plus, dekoder nc+ nc plus Astra, dekoder nc+ odbiór Astry, kanały programy niemieckie w na nc+ plus, programy kanały z Astry na dekoderze nc+ w dekoderach nc+, zez Astra na Astrę w NC+ plus na dekoderze NC+, montaż instalacja zeza na Astrę w Nc+ nc plus, odbiór ARD na w NC+ nc plus program kanał, odbiór Das Erste na w NC+ nc plus program kanał, odbiór Eurosport DE Deutschland na w NC+ nc plus program kanał, nc+ plus transmisje meczów w z tv niemieckiej w na nc+ nc plus, nc+ plus transmisja meczu w z tv niemieckiej w na nc+ nc plus, nc+ plus transmisje sportowe z niemieckiej telewizji  w na nc+ nc plus, nc+ plus transmisja meczu transmisje meczów z w niemieckiej telewizji odbiór na w dekoderze nc+ nc plus, nc+ plus transmisje sportowe niemieckiej telewizji tv odbiór w na dekoderze nc+ nc plus, nc+ plus odbiór telewizji tv niemieckiej na w dekoderze nc+ nc plus, nc+ plus odbiór astry 1 19,2*E na dekoderze w dekoderach nc+ nc plus ncplus, NC+ nc plus niemieckie kanały satelitarne sat w NC+ na dekoderze nc plus

 

Jeśli jesteście Państwo abonentami telewizji satelitarnej oferowanej przez NC+ i jednocześnie macie ochotę odbierać niemiecką telewizję satelitarną to spieszę ogłosić Wam dobrą nowinę. Abonenci NC Plus mają możliwość bez dodatkowych opłat, darmowego(tak, to nie żart) odbioru na swoim dekoderze około 300 programów z satelity Astra 1 znajdującego się na pozycji orbitalnej 19,2*E. Miło mi Państwa poinformować że wśród tych 300 programów możecie znaleźć około 170 bezpłatnych programów telewizji niemieckiej, 32 programy telewizji austriackiej i 8 programów telewizji szwajcarskiej. Szczegółowa ich lista z dokładnością do +/- 10 wyświetli się Państwu po kliknięciu na odpowiedni link powyżej.

Czym trzeba dysponować?

Aby móc oglądać dodatkowe programy niemieckie należy spełnić kilka warunków: * Powinni Państwo posiadać działającą antenę satelitarną do odbioru NC+ o średnicy nie mniejszej niż 80 cm. Gwarantuje to dobry, czysty odbiór nie tylko programów z oferty NC+ ale jest wystarczające dla dobrej recepcji telewizji niemieckiej z Astry, nawet przy gorszej pogodzie. * Miejsce instalacji anteny NC+ ustawionej na Hotbirda powinno dawać również możliwość odbioru programów z Astry. Zagadnienie to jest przedmiotem wykonywanego przeze mnie odpłatnego pomiaru sygnału w miejscu zamocowania anteny. W wypadku braku sygnału z Astry w miejscu zamocowania anteny NC+ można ewentualnie zamontować dodatkową antenę w miejscu gdzie sygnał występuje i podłączyć ją do instalacji antenowej. * Państwa dekoder powinien obsługiwać przełączniki diseq odpowiedzialne za automatyczny wybór odpowiedniego satelity(w większości wypadków jest to standard)

Jak to działa?

Na naszym niebie, na orbicie geostacjonarnej wisi wiele różnych satelitów telekomunikacyjnych. Abonent NC+ oglądając TV korzysta z satelity o nazwie Hotbird znajdującego się na pozycji 13*E. Jeśli satelitarna antena odbiorcza ma odpowiednią średnicę(jw.) i odległość kątowa między np.: Hotbirdem i innym satelitą jest nieduża to można obok konwertera głównego zamontować konwerter dodatkowy pozwalający na odbiór programów z jeszcze jednego satelity na jednym i tym samym dekoderze. Rozwiązanie takie nosi nazwę „zeza” i jest często stosowane w Polsce do odbioru programów z Astry i Hotbirda z jednej anteny satelitarnej. Jak to wygląda można zobaczyć TU. Po zamontowaniu konwertera zezującego, ustawieniu go na Astrę i połączeniu go przełącznikiem z konwerterem do odbioru Hotbirda możemy po skonfigurowaniu dekodera NC+ odbierać już programy z obydwu satelitów posługując się dołączonym do dekodera NC Plus pilotem. Zależnie jaki program chcemy oglądać, dekoder sam przełącza się na odbiór sygnału z odpowiedniego satelity. 

Co oferuję?

W cenie nie niższej niż 250 zł oferuję Państwu dostawę, montaż i konfigurację sprzętu umożliwiającego odbiór na Waszym dekoderze NC+ dodatkowych programów niemieckiej, szwajcarskiej i austriackiej telewizji nadawanych z Astry. W wypadku gdyby montaż nie doszedł do skutku pobieram 70 zł tytułem przyjazdu, sprawdzenia sygnału i oceny możliwości instalacji. W sytuacjach niestandardowych jak np.: doprowadzenie sygnału z Astry do kilku dekoderów, doprowadzenie sygnału do dwóch głowic w jednym dekoderze, konieczności zamontowania dodatkowej anteny do odbioru wyłącznie z Astry itp. cena i termin wykonania zostaną ustalone indywidualnie. Także w tym wypadku pobieram 70 zł z tytułu przyjazdu, sprawdzenia sygnału i oceny możliwości instalacji.

Co zyskujesz?

Bezpłatny dostęp (tzn. bez wzrostu abonamentu) do wielu wysokiej jakości programów telewizji niemieckiej, szwajcarskiej i austriackiej. W tym przekazy, transmisje z wielu wydarzeń sportowych niedostępnych w telewizji polskiej (np.: transmisje meczów piłki nożnej, obszerne relacje z zawodów, igrzysk olimpijskich itp. itd.), zyskujesz możliwość kontaktu z żywą kulturą, sztuką, nauką RFN, Austrii i Szwajcarii. Macie Państwo okazję do nauki lub przypomnienia sobie języka niemieckiego. Możemy oglądać programy rozrywkowe, filmy, seriale, programy dla dzieci w tym też bajki. Dostępne są co godzinę lub częściej bieżące serwisy informacyjne, mamy do dyspozycji programy sportowe, publicystyczne, muzyczne, przyrodnicze, religijne... Są też będące znakiem naszych czasów audycje typu talent, reality, talk show, telenowele i nawet opery mydlane. Zależnie od kaprysu oglądać możemy programy niemieckiej telewizji państwowej (np: Das Erste, EinsPlus, Einsfestival, tagesschau24, ZDF, ZDFinfo, ZDFneo, ZDFkultur, ARTE, Phoenix, 3sat, KiKA, Bayerisches Fernsehen, BR-alpha, hr-fernsehen, MDR, Radio Bremen TV, rbb Fernsehen Berlin, SR Fernsehen, SWR, WDR…) lub wybrać jakąś ze stacji niemieckich nadawców prywatnych (dla przykładu Sat.1, ProSieben, kabel eins, sixx, RTL Television, n-tv, RTL 2, VOX, Super RTL, MTV, VIVA, N24, Eurosport, Sport 1...). Można też obejrzeć programy satelitarne nadawane z Austrii lub Szwajcarii. Dzięki temu że, niemieckojęzyczni nadawcy telewizji satelitarnej z Astry powoli lecz metodycznie przechodzą od nadawania programów TV w standardowej rozdzielczości do nadawania programów w wysokiej rozdzielczości, będą się Państwo mogli „z miesiąca na miesiąc, z tygodnia na tydzień...” cieszyć coraz większą liczbą programów o wyśmienitej jakości obrazu i dźwięku.

Podsumowując:

Wydając jednorazowo nie mniej niż 250 zł na montaż „zeza na Astrę” możecie Państwo płacąc abonament w tej samej wysokości jak dotychczas i nie inwestując w nowy dekoder wygodnie(bez dodatkowych pilotów, przełączania urządzeń, wstawania z kanapy) oglądać dodatkowo jakieś circa about 200 programów w języku niemieckim. Czy moja propozycja jest godna Waszego zainteresowania? Nie wiem. Ja w każdym bądź razie, gdy nie ma nic ciekawego w polskiej telewizji chętnie przełączam się na odbiór bezpłatnych programów z Astry. Jestem zadowolony. 

Zachęcam do skorzystania z moich usług
Sławek Dyczko „TRANSAKTOR” instalator anten
tel.: 509-610-850

PS: Każdorazowo przed instalacją proszę o kontakt ze mną (tel.: 509-610-850) w celu sprawdzenia dostępności programów które chcecie Państwo oglądać. A to dlatego że, któryś z nadawców może zlikwidować lub utworzyć jedną lub wiele stacji TV, lista dostępnych programów może być w szczegółach nieaktualna itd.