Niemiecka TV telewizja z Astry dostępna na dekoderach Polsatu. Dodatkowe bezpłatne kanały niemieckiej TV telewizji satelitarnej dostępne w ramach aktualnego abonamentu na dekoderach Polsatu. Niemieckie kanały programy Polsat kanały programy niemieckie w n

  kanały niemieckie z Astry Astra Polsat, kanały z Astry na w dekoderze Polsatu, kanały niemieckie na w dekoderach Cyfrowego Polsatu  w Polsacie, Cyfrowy Polsat niemieckie kanały sportowe, Cyfrowy Polsat niemieckie programy, Cyfrowy Polsat hotbird i astra, Cyfrowy Polsat astra 1 19,2E, Cyfrowy Polsat odbiór z astry 1 19,2E, Cyfrowy Polsat kanały z Astry, Cyfrowy Polsat programy z Astry, Cyfrowy Polsat zez na astrę, Cyfrowy Polsat + astra, Polsat astra 19,2 E, Polsat odbiór z astry 19,2 E, programy niemieckie na w Cyfrowym Polsacie, programy niemieckie z Astry Cyfrowy Polsat Astra, Astra i Hotbird na jednej antenie Cyfrowego Polsatu, Astra i Hotbird na dekoderze Polsatu, Hotbird i Astra na jednej antenie Polsat, Hotbird i Astra na dekoderze Polsatu w Cyfrowym Polsacie, dekoder Polsatu Astra zez na Astrę, dekoder CP Cyfrowego Polsatu i Astra odbiór z Astry, ARD na w Cyfrowym Polsacie Cyfrowy Polsat program kanał częstotliwość, Das Erste na w Cyfrowym Polsacie Cyfrowy Polsat program kanał częstotliwość, Eurosport DE Deutschland na w Cyfrowym Polsacie Cyfrowy Polsat program kanał częstotliwość, RTL na w Cyfrowym Polsacie Cyfrowy Polsat program kanał częstotliwość, Sport1 na w Cyfrowym Polsacie Cyfrowy Polsat program kanał częstotliwość, ZDF na w Cyfrowym Polsacie Cyfrowy Polsat program kanał częstotliwość, telewizja niemiecka na w dekoderze Polsatu, niemieckie stacje telewizyjne tv w Polsacie Cyfrowy Polsat, niemiecka tv Polsat programy kanały niemieckie w na Cyfrowym Polsacie, transmisja meczu transmisje meczów w tv niemieckiej Cyfrowy Polsat na Polsacie Cyfrowym w Polsacie, transmisja sportowa transmisje sportowe niemieckiej telewizji Polsat na Polsacie w Polsacie, transmisje sportowe niemieckiej telewizji tv odbiór w Polsacie na dekoderze cyfrowego Polsatu, odbiór telewizji tv niemieckiej na dekoderze Polsatu cyfrowego w Cyfrowym Polsacie, odbiór astry 19,2E na dekoderze Polsatu w dekoderze Polsatu, niemieckie kanały satelitarne sat Polsat w Cyfrowym Polsacie na w dekoderze Polsatu, bezpłatna niemiecka telewizja nadawana z Astry 19,2E dostępna na w dekoderach Polsatu na w dekoderze Polsatu, kanały niemieckie w na Cyfrowym Polsacie Cyfrowy Polsat

 

Uszanowanie

Jeśli jesteście Państwo abonentami telewizji satelitarnej oferowanej przez Cyfrowy Polsat i jednocześnie macie ochotę odbierać niemiecką telewizję satelitarną to spieszę ogłosić Wam dobrą nowinę. Abonenci Cyfrowego Polsatu mają możliwość bez dodatkowych opłat, darmowego(tak, to nie żart) odbioru na swoim dekoderze około 300 programów z satelity Astra 1 znajdującego się na pozycji orbitalnej 19,2*E. Miło mi Państwa poinformować że wśród tych 300 programów możecie znaleźć około 170 bezpłatnych programów telewizji niemieckiej, 32 programy telewizji austriackiej i 8 programów telewizji szwajcarskiej. Szczegółowa ich lista z dokładnością do +/- 10 wyświetli się Państwu po kliknięciu na odpowiedni link powyżej.

Czym trzeba dysponować?

Aby móc oglądać dodatkowe programy niemieckie należy spełnić kilka warunków: * Powinni Państwo posiadać działającą antenę satelitarną do odbioru Cyfrowego Polsatu o średnicy nie mniejszej niż 80 cm. Gwarantuje to dobry, czysty odbiór nie tylko programów Polsatu ale jest wystarczające dla dobrej recepcji telewizji niemieckiej z Astry, nawet przy gorszej pogodzie. * Miejsce instalacji anteny Polsatu ustawionej na Hotbirda powinno dawać również możliwość odbioru programów z Astry. Zagadnienie to jest przedmiotem wykonywanego przeze mnie odpłatnego pomiaru sygnału w miejscu zamocowania anteny. W wypadku braku sygnału przy antenie CP można ewentualnie zamontować dodatkową antenę w miejscu gdzie sygnał występuje i podłączyć ją do instalacji antenowej. * W związku z tym że niemieccy nadawcy telewizji satelitarnej powoli lecz metodycznie przechodzą od nadawania programów TV w standardowej rozdzielczości (SD) do przekazu tych programów w wysokiej rozdzielczości (HD), wskazane jest aby posiadali Państwo dekoder Cyfrowego Polsatu działający w standardzie HD. Dekoder tego typu jest w stanie wyświetlić również, coraz mniej liczne programy nadawane w standardowej rozdzielczości, co w drugą stronę, odwrotnie nie jest możliwe. Docelowo większość niemieckich programów FTA (tj. bezpłatnych) z Astry nadawanych będzie w HD w związku z powyższym posiadanie dekodera tego typu daje możliwość oglądania większej liczby darmowych programów telewizji niemieckiej. * Państwa dekoder powinien obsługiwać przełączniki diseq odpowiedzialne za automatyczny wybór odpowiedniego satelity(w większości wypadków ten warunek jest spełniony).

Jak to działa?

Na naszym niebie, na orbicie geostacjonarnej wisi wiele różnych satelitów telekomunikacyjnych. Abonent Cyfrowego Polsatu oglądając TV korzysta z satelity o nazwie Hotbird znajdującego się na pozycji 13*E. Jeśli satelitarna antena odbiorcza ma odpowiednią średnicę(jw.) i odległość kątowa między np.: Hotbirdem i innym satelitą jest nieduża to można obok konwertera głównego zamontować konwerter dodatkowy pozwalający na odbiór programów z jeszcze jednego satelity na jednym i tym samym dekoderze. Rozwiązanie takie nosi nazwę „zeza” i jest często stosowane w Polsce do odbioru programów z Astry i Hotbirda z jednej anteny satelitarnej. Jak to wygląda można zobaczyć TU. Po zamontowaniu konwertera zezującego, ustawieniu go na Astrę i połączeniu go przełącznikiem z konwerterem do odbioru Hotbirda możemy po skonfigurowaniu dekodera Cyfrowego Polsatu odbierać już programy z obydwu satelitów posługując się dołączonym do dekodera CP pilotem. Zależnie jaki program chcemy oglądać, dekoder sam przełącza się na odbiór sygnału z odpowiedniego satelity. 

Co oferuję?

W cenie nie niższej niż 250 zł oferuję Państwu dostawę, montaż i konfigurację sprzętu umożliwiającego odbiór na Waszym dekoderze Cyfrowego Polsatu dodatkowych programów niemieckiej, szwajcarskiej i austriackiej telewizji nadawanych z Astry. W wypadku gdyby montaż nie doszedł do skutku pobieram 70 zł tytułem przyjazdu, sprawdzenia sygnału i oceny możliwości instalacji. W sytuacjach niestandardowych jak np.: doprowadzenie sygnału z Astry do kilku dekoderów, doprowadzenie sygnału do dwóch głowic w jednym dekoderze, konieczności zamontowania dodatkowej anteny do odbioru wyłącznie z Astry itp. cena i termin wykonania zostaną ustalone indywidualnie. Także w tym wypadku pobieram 70 zł z tytułu przyjazdu, sprawdzenia sygnału i oceny możliwości instalacji.

Co zyskujesz?

Bezpłatny dostęp (tzn. bez wzrostu abonamentu) do wielu wysokiej jakości programów telewizji niemieckiej, szwajcarskiej i austriackiej. W tym przekazy, transmisje z wielu wydarzeń sportowych niedostępnych w telewizji polskiej (np.: transmisje meczów piłki nożnej, obszerne relacje z zawodów, igrzysk olimpijskich itp. itd.), zyskujesz możliwość kontaktu z żywą kulturą, sztuką, nauką RFN, Austrii i Szwajcarii. Macie Państwo okazję do nauki lub przypomnienia sobie języka niemieckiego. Możemy oglądać programy rozrywkowe, filmy, seriale, programy dla dzieci w tym też bajki. Dostępne są co godzinę lub częściej bieżące serwisy informacyjne, mamy do dyspozycji programy sportowe, publicystyczne, muzyczne, przyrodnicze, religijne... Są też będące znakiem naszych czasów audycje typu talent, reality, talk show, telenowele i nawet opery mydlane. Zależnie od kaprysu oglądać możemy programy niemieckiej telewizji państwowej (np: Das Erste, EinsPlus, Einsfestival, tagesschau24, ZDF, ZDFinfo, ZDFneo, ZDFkultur, ARTE, Phoenix, 3sat, KiKA, Bayerisches Fernsehen, BR-alpha, hr-fernsehen, MDR, Radio Bremen TV, rbb Fernsehen Berlin, SR Fernsehen, SWR, WDR…) lub wybrać jakąś ze stacji niemieckich nadawców prywatnych (dla przykładu Sat.1, ProSieben, kabel eins, sixx, RTL Television, n-tv, RTL 2, VOX, Super RTL, MTV, VIVA, N24, Eurosport, Sport 1...). Można też obejrzeć programy satelitarne nadawane z Austrii lub Szwajcarii.

Podsumowując:

Wydając jednorazowo nie mniej niż 250 zł na montaż „zeza na Astrę” możecie Państwo płacąc abonament w tej samej wysokości jak dotychczas i nie inwestując w nowy dekoder(o ile posiadacie już dekoder HD) wygodnie(bez dodatkowych pilotów, przełączania urządzeń, wstawania z kanapy) oglądać dodatkowo jakieś circa about 200 programów w języku niemieckim. Czy moja propozycja jest godna Waszego zainteresowania? Nie wiem. Ja w każdym bądź razie, gdy nie ma nic ciekawego w polskiej telewizji chętnie przełączam się na odbiór bezpłatnych programów z Astry. Jestem zadowolony. 

Zachęcam do skorzystania z moich usług
Sławek Dyczko - „TRANSAKTOR” - 509-610-850
Instalator anten

PS: Każdorazowo przed instalacją proszę o kontakt ze mną (tel.: 509-610-850) w celu sprawdzenia dostępności programów które chcecie Państwo oglądać. A to dlatego że, któryś z nadawców może zlikwidować lub utworzyć jedną lub wiele stacji TV, lista dostępnych programów może być w szczegółach nieaktualna itd.