Bezpłatna niemiecka TV, telewizja po niemiecku, niemieckie stacje TV, kanały programy TV telewizyjne z Niemiec, telewizja z Niemiec dostępna odbiór w Polsce bez opłat montaż instalacja Warszawa w Warszawie.

 

Tak. Możemy w Polsce odbierać bez większych trudności i bez miesięcznych opłat programy telewizji niemieckiej, austriackiej i szwajcarskiej. Satelitą oferującym największą ilość stacji telewizyjnych nadających po niemiecku jest Astra 19,2 E. Dzięki temu że jego sygnał w Polsce jest dość mocny do odbioru programów wysokiej rozdzielczości wystarczy już antena średnicy 80 cm.

 

TV Niemiecka Szwajcarska Austriacka montaż instalacja Warszawa. Telewizja TV z Niemiec bez opłat montaż instalacja Warszawa. Bezpłatna TV niemiecka instalacja montaż w Warszawie. Niemiecka TV odbiór w Polsce bez abonamentu montaż instalacja Warszawa. Niemieckie stacje TV programy telewizyjne po niemiecku z Niemiec odbierać odbiór dostęp oglądać w Polsce montaż instalacja Warszawa w Warszawie. Polecam: Sławek Dyczko - 509-610-850 - TRANSAKTOR.com

 

Potencjalny widz ma do wyboru około 150 stacji telewizyjnych w języku niemieckim o przeróżnej tematyce. Możemy oglądać programy rozrywkowe, filmy, seriale, programy dla dzieci w tym też bajki, dostępne są co godzinę lub częściej bieżące serwisy informacyjne, mamy do dyspozycji programy sportowe, publicystyczne, muzyczne, przyrodnicze, religijne... Są też będące znakiem naszych czasów audycje typu talent, reality, talk show, telenowele i nawet opery mydlane. Zależnie od kaprysu oglądać możemy programy telewizji państwowej (np: Das Erste, EinsPlus, Einsfestival, tagesschau24, ZDF, ZDFinfo, ZDFneo, ZDFkultur, ARTE, Phoenix, 3sat, KiKA, Bayerisches Fernsehen, BR-alpha, hr-fernsehen, MDR, Radio Bremen TV, rbb Fernsehen Berlin, SR Fernsehen, SWR, WDR…) lub wybrać jakąś ze stacji nadawców prywatnych (dla przykładu Sat.1, ProSieben, kabel eins, sixx, RTL Television, n-tv, RTL 2, VOX, Super RTL, MTV, VIVA, N24, Eurosport, Sport 1...) Prócz około 150 stacji telewizyjnych po niemiecku znajdziemy na satelicie Astra 19,2 E około setki dodatkowych stacji nadawanych w innych językach z innych krajów. Jest na przykład kilka stacji informacyjnych nadawanych po angielsku (np.: France 24, CCTV, CNBC Europe, BBC World News Europe, RT). Poniżej, zamieściłem pełną listę programów nadawanych po niemiecku z satelity Astra 19,2 E(stan na dzień 12 grudnia 2016 roku, każdorazowo przed montażem proszę upewnić się że lista jest aktualna i że program na którym Państwu zależy ciągle jest dostępny - można to sprawdzić dzwoniąc do mnie na nr 509-610-850)

 

1-2-3 TV
3sat
Achtung Sexy TV
Allgäu TV
Anixe
Anixe HD Serie
ARD Alpha
Aristo TV
ARTE Deutsch
AstroTV
Augsburg TV
Babestation 24
Bayerisches Fernsehen Nord
Bayerisches Fernsehen Süd
BB-MV Lokal-TV
Bibel TV
Channel 21
Collection
Comedy Central Deutschland
Das Erste
Deluxe Music
Deutsche Girls 24 TV
Deutsches Musik Fernsehen
Deutschlands GayChat
Disney Channel Deutschland
DMAX Deutschland
Donau TV
Dreamgirls 24 TV
DW
DW Arabia
Equi 8 TV
Eros TV
Erotik-Sat 24 TV
Eurosport 1 Germany
EWTN Katholisches Fernsehen
Family TV
Folx
Franken Fernsehen
FunDorado TV
Genius Plus TV
Handshake 2 Deutschland
Heiss und Sexy TV
Hope Channel Deutsch
HR Fernsehen
HSE 24
HSE 24 Extra
HSE 24 Trend
INTV
Isar TV
JML Direct Shop
Juwelo
Kabel Eins Austria
Kabel Eins Deutschland
Kabel Eins Doku Austria
Kabel Eins Doku Deutschland
Kabel Eins Schweiz
KIKA
L TV

Lustkanal 24 TV

 

 

Main TV
MDR Fernsehen Sachsen
MDR Fernsehen Sachsen-Anhalt
MDR Fernsehen Thüringen
Mediaspar TV
Mediaspar TV HD
Mein TV Shop
My Dirty Mobile
München TV
N-TV
N24
N24 Austria
N24 Doku
NDR Fernsehen Hamburg
NDR Fernsehen Mecklenburg-Vorpommern
NDR Fernsehen Niedersachsen
NDR Fernsehen Schleswig-Holstein
Nice TV
Nickelodeon Deutschland
Oberpfalz TV
One
Pearl TV
Phoenix
Pro Sieben Austria
Pro Sieben Deutschland
Pro Sieben Maxx Austria
Pro Sieben Maxx Deutschland
Pro Sieben Schweiz
QVC Beauty & Style
QVC Deutschland
QVC Plus Deutschland
Radio Bremen TV
RBB Berlin
RBB Brandenburg
Regio TV
Regio TV Schwaben
RFO
RheinMain TV
RiC
RTL 2 Austria
RTL 2 Deutschland
RTL 2 Schweiz
RTL Austria
RTL Deutschland
RTL Nitro Austria
RTL Nitro Deutschland
RTL Nord Niedersachsen & Bremen
RTL Plus
RTL Schweiz
RTL West
Sat. 1 Bayern
Sat. 1 Deutschland
Sat. 1 Gold Deutschland
Sat. 1 Gold Österreich

Sat. 1 Hamburg and Schleswig-Holstein
Sat. 1 Niedersachsen und Bremen
Sat. 1 NRW
Sat. 1 Rheinland-Pfalz/Hessen

Sat. 1 Schweiz
Sat. 1 Österreich
Servus TV Deutschland
Shop 24 Direct
Sixx Austria
Sixx Deutschland
Sky Select
Sky Sport News
Sonnenklar TV
Sophia TV Deutsch
Sparhandy TV
Sport 1
SR Fernsehen
StarParadies Deutschland
StarParadies Österreich
Super RTL Austria
Super RTL Deutschland
SWR Fernsehen Baden-Württemberg
SWR Fernsehen Rheinland-Pfalz
Tagesschau 24
TecTime TV
Tele 5
TLC Germany
Toggo Plus
Traumfrauen TV
TRP 1
TV Mittelrhein
TV Oberfranken
TV Touring Schweinfurt
TV Touring Würzburg
TVA Ostbayern
TVOY Telekanal
Viva Deutschland
Viva Österreich
Vox Austria
Vox Deutschland
Vox Schweiz
WDR Fernsehen Aachen
WDR Fernsehen Düsseldorf
WDR Fernsehen Köln
WDR Studio Bielefeld
WDR Studio Bonn
WDR Studio Dortmund
WDR Studio Duisburg
WDR Studio Essen
WDR Studio Münster
WDR Studio Siegen
WDR Studio Wuppertal
Welt der Wunder TV
WW TV
ZDF
ZDF Info
ZDF Neo
Zee One

 

Aby odbierać bezpłatnie programy telewizji niemieckiej w Polsce potrzebujemy dekodera satelitarnego, anteny satelitarnej, konwertera na pasmo Ku, odpowiedniego uchwytu antenowe, przewodu antenowego, kabla łączącego dekoder z telewizorem, śrub mocujących, wiertła, wiertarki, klipów do zamocowania przewodu antenowego, miernika satelitarnego do ustawienia anteny i osoby która to wszystko poskłada, zamontuje i zestroi. I oto dzieje się tu i teraz cud znaleźliście Państwo właśnie dwa w jednym. Czyli mnie.

 

Zainteresowanym telewizją satelitarną po niemiecku osobom mieszkającym w Warszawie lub jej okolicach oferuje dostawę i montaż sprzętu do bezpłatnego odbioru niemieckiej, szwajcarskiej i austriackiej niekodowanej telewizji z satelity Astra 19,2 E.

 

Koszt instalacji (sprzęt + montaż) pozwalającej na darmowy odbiór telewizji w języku niemieckim nadawanej w wysokiej rozdzielczości z Astry 19,2 E to nie mniej niż 700 zł (zależnie od stopnia skomplikowania prac i zużycia materiału w miejscu montażu). W skład zestawu wchodzi min.: dekoder jakości HD(pozwalający również na odbiór coraz mniejszej ilości programów SD -  standardowej rozdzielczości) i większa antena satelitarna gwarantująca niezakłócony odbiór telewizji nawet przy gorszej pogodzie.


Przed montażem oferowanego przeze mnie zestawu do bezpłatnego odbioru telewizji niemieckiej z satelity Astra konieczne jest sprawdzenie sygnału w miejscu instalacji. Jest to usługa płatna, kosztuje 150 zł i służy ocenie możliwości zamocowania anteny, poznaniu rozkładu pomieszczeń w Państwa domu/mieszkaniu tak żeby przedyskutować, przemyśleć najdogodniejszy sposób prowadzenie przewodu. A i być może ocenie możliwości wykorzystania istniejącego już okablowania w celu podpięcia do niego sygnału z Astry. Czasami bowiem istnieje możliwość rozbudowy już posiadanego zestawu do odbioru telewizji satelitarnej NC+ czy Cyfrowego Polsatu czy jeszcze innych platform o urządzenia dające dodatkowo dostęp do sygnału z satelity Astra. Dzięki dodaniu drugiego konwertera satelitarnego do już posiadanej anteny (o ile ma odpowiednia wielkość) możemy oglądać w łatwy prosty sposób multum programów po niemiecku nie tracąc nic z bogatej oferty NC+, Cyfrowego Polsatu lub innej platformy płatnej telewizji.

 

Telewizja Niemiecka TV montaż instalacja Warszawa. Telewizja TV z Niemiec bez opłat montaż instalacja Warszawa. Bezpłatna TV niemiecka instalacja montaż w Warszawie. Darmowa niemiecka TV odbiór w Polsce bez abonamentu montaż instalacja Warszawa. Austriackie, Szwajcarskie i Niemieckie  stacje TV programy telewizyjne po niemiecku z Niemiec Austrii Szwajcarii odbierać odbiór dostęp oglądać w Polsce Polska montaż instalacja Warszawa w Warszawie. Zapraszam: Sławek Dyczko - 509-610-850 - TRANSAKTOR.com

 

Odbiór niekodowanej telewizji niemieckiej w Polsce jest możliwy i nawet całkiem prosty o ile zdecydujecie się Państwo na moją pomoc w zakresie dostawy sprzętu i jego instalacji :-). Krótkie terminy realizacji, szybki, solidny montaż.

 

Polecam się łaskawej uwadze
Sławek Dyczko
instalator anten